Вигнаний із фронту Гіркін розповів, що російська армія воювати не вміє і все в окупантів буде погано

Російський диверсант і терорист Ігор Гіркін на прізвисько "Стрілків" після того, як його вигнали з окупаційного корпусу ЗС РФ в Україні, обрушився з критикою на російську армію.

"Зазначу, що в основі всіх наших "наростаючих перемог" на фронтах і напрямках СВО лежить глибока криза стратегічного планування. Простіше кажучи - війська воюють "за інерцією", не маючи жодного уявлення про кінцеві стратегічні цілі поточної військової кампанії і лише здогадуючись про невиразні плани командування з таких грандіозно-безглуздих рухів тіла, як будівництво абсолютно божевільної за марністю (але дико дорогою за вартістю виконання) "Лінії Суровікіна", - написав він.

За його словами, "у більшості частин ЗС РФ солдати та офіцери не розуміють: заради чого, за що і з якими цілями взагалі вони воюють. Для них таємниця - що є умовою перемоги чи просто умовою для припинення війни? А влада РФ не здатна їм цього пояснити”.

Такі настрої, прогнозує Гіркін, ведуть до апатії. "Апатія - до падіння бойового духу і виконання поставлених завдань "для галочки" і " абияк", без реальної зацікавленості в їх успішному результаті".

"Тому, спостерігаючи за тим, як противник, не поспішаючи (і не зустрічаючи жодної протидії) реалізовує власні стратегічні завдання за повної пасивності військової та політичної влади РФ - нічого доброго найближчими тижнями на фронті не чекаю", - резюмує терорист Гіркін.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті