Вигнаний із фронту Гіркін розповів, що російська армія воювати не вміє і все в окупантів буде погано

Російський диверсант і терорист Ігор Гіркін на прізвисько "Стрілків" після того, як його вигнали з окупаційного корпусу ЗС РФ в Україні, обрушився з критикою на російську армію.

"Зазначу, що в основі всіх наших "наростаючих перемог" на фронтах і напрямках СВО лежить глибока криза стратегічного планування. Простіше кажучи - війська воюють "за інерцією", не маючи жодного уявлення про кінцеві стратегічні цілі поточної військової кампанії і лише здогадуючись про невиразні плани командування з таких грандіозно-безглуздих рухів тіла, як будівництво абсолютно божевільної за марністю (але дико дорогою за вартістю виконання) "Лінії Суровікіна", - написав він.

За його словами, "у більшості частин ЗС РФ солдати та офіцери не розуміють: заради чого, за що і з якими цілями взагалі вони воюють. Для них таємниця - що є умовою перемоги чи просто умовою для припинення війни? А влада РФ не здатна їм цього пояснити”.

Такі настрої, прогнозує Гіркін, ведуть до апатії. "Апатія - до падіння бойового духу і виконання поставлених завдань "для галочки" і " абияк", без реальної зацікавленості в їх успішному результаті".

"Тому, спостерігаючи за тим, як противник, не поспішаючи (і не зустрічаючи жодної протидії) реалізовує власні стратегічні завдання за повної пасивності військової та політичної влади РФ - нічого доброго найближчими тижнями на фронті не чекаю", - резюмує терорист Гіркін.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті