З Мар'їнки на Донеччині евакуювали всіх мешканців

У місті Мар'їнка на Донеччині вдалося евакуювати всіх мешканців. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України.

"Мар'їнка постійно перебуває під прямим ураженням ворога. У місті не вціліло жодної будівлі. Вісім місяців повномасштабної війни поліцейський екіпаж "Білий ангел" допомагав людям виїхати з-під обстрілів. Зараз у Мар'їнці не залишилося цивільного населення", - повідомили правоохоронці.

Поліцейські зазначили, що наразі основні зусилля спрямовують на допомогу мешканцям Красногорівки. Це сусідній населений пункт, який також страждає від щоденного обстрілу – при цьому там досі живе близько 800 людей.

Під час чергового відвідування Красногорівки поліцейські евакуювали трьох місцевих жителів – пораненого чоловіка, літню жінку та тяжкохвору жінку з підозрою на інсульт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти пошкодили хірургічний корпус та пологове відділення лікарні Торецька – голова ОВА вкотре закликав місцевих жителів евакуюватися.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
03.05.2026
18:10

Після закінчення бойових дій зброд, який Путін послав на "СВО", залишиться жити на Донеччині та Луганщині. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня найцікавішим ньюсмейкером у ЗМІ окупованого Донбасу був колишній командир донецької "Альфи" СБУ Олександр Ходаковський. У 2014 році він замість того, щоб захищати суверенітет України, зрадив присязі і став одним із найяскравіших...
Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Всі статті