Сповідь окупанта: "Роты уже не осталось. На позициях нет никого. Никому ничего не говори" (перехоплення ГУР)

Рашист, який воює в Луганській області, розповідає дружині про великі втрати й масове дезертирство в його підрозділі. Про це свідчить перехоплення телефонної розмови окупанта з дружиною, опубліковане Головним управлянням розвідки (ГУР) Міноборони України 29 грудня.

"Как бы в окружение чтобы не попали, тут жопа у нас. Роты уже не осталось... Два взвода всего... На позициях нет никого... Никому ничего не говори", – каже окупант.

Чоловік також розповідає, що ЗСУ їх сильно "криють" і що багато рашистів потікали з позицій, що він збирається йти завтра ближче до позицій "хохлів" і не знає, чи залишиться живим.

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому окупант зізнавався: "Путину вообще по х*ю… Кто жалуется, всех х*й знает куда увозят, б*я".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті