Сповідь окупанта: "Роты уже не осталось. На позициях нет никого. Никому ничего не говори" (перехоплення ГУР)

Рашист, який воює в Луганській області, розповідає дружині про великі втрати й масове дезертирство в його підрозділі. Про це свідчить перехоплення телефонної розмови окупанта з дружиною, опубліковане Головним управлянням розвідки (ГУР) Міноборони України 29 грудня.

"Как бы в окружение чтобы не попали, тут жопа у нас. Роты уже не осталось... Два взвода всего... На позициях нет никого... Никому ничего не говори", – каже окупант.

Чоловік також розповідає, що ЗСУ їх сильно "криють" і що багато рашистів потікали з позицій, що він збирається йти завтра ближче до позицій "хохлів" і не знає, чи залишиться живим.

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому окупант зізнавався: "Путину вообще по х*ю… Кто жалуется, всех х*й знает куда увозят, б*я".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті