Ілон Маск вирішив суттєво підвищити тарифи для українців на Starlink (ФОТО)

Компанія Starlink Ілона Маска підвищила тарифи для українців. Відповідні листи компанія почала розсилати абонентам.

Як повідомляється, з 29 грудня, вартість супутникового інтернету для приватних осіб становитиме не 60, а 75 доларів на місяць.

Вартість терміналу та антени Starlink зросте з 500 до 700 доларів.

Нагадаємо, мережу Starlink було розгорнуто в Україні невдовзі після початку війни. В умовах обстрілу комунікаційної інфраструктури вона має важливе значення для обороноздатності країни: їй користуються, зокрема, українські військові. При цьому багато послуг компанія надає безкоштовно.

Як раніше повідомлялося, в Україні через проблеми з фінансуванням відключилися 1300 терміналів супутникового зв'язку Starlink.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті