Ілон Маск закликав голосувати за республіканців на виборах до Конгресу США

Новий власник Twitter Ілон Маск закликав "незалежно мислячих виборців" голосувати на виборах до Конгресу США за республіканців, щоб "врівноважити президента-демократа". Про це Маск написав у Twitter 7 листопада.

"Поділ влади стримує крайні крайнощі обох партій. Тому я рекомендую голосувати за республіканський Конгрес з огляду на те, що президент — демократ", - написав Маск.

Як раніше повідомлялося, Республіканська партія США може оголосити імпічмент президенту Джо Байдену у разі перемоги на проміжних виборах та отримання контролю над Сенатом.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті