Євросоюз затвердив фінансову допомогу Україні в розмірі 50 млрд євро

Євросоюз затвердив фінансову допомогу Україні в розмірі 50 млрд євро. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

"Глава Європейської ради Шарль Мішель заявив, що 27 країн ЄС домовилися про виділення Україні фінансової допомоги в розмірі 50 млрд євро", - йдеться в повідомленні.

Нагадується, що раніше проти пакета виступав прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

Шарль Мішель про щойно затверджений пакет фінансової допомоги Україні, який розрахований на кілька років, заявив: "Це гарантує постійне, довгострокове і передбачуване фінансування для України. ЄС проявляє лідерство і відповідальність у питанні підтримки України. Ми знаємо, що стоїть на кону".

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті