Євросоюз почне переговори про вступ із Україною та Молдовою 25 червня

Євросоюз почне переговори про вступ із Україною та Молдовою 25 червня. Про це у своєму офіційному акаунті в мережі Х заявило головування Бельгії в Раді ЄС, - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

"Посли погодили принципові рамки переговорів щодо приєднання України та Молдови", - йдеться в опублікованому пості.

7 червня Єврокомісія оголосила, що обидві країни виконали необхідні вимоги для початку переговорів про вступ до Євросоюзу. Єдиною країною, яка тоді засумнівалася в оцінці ЄК, була Угорщина. 

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн 11 червня заявила, що ЄС має розпочати переговори про вступ з Україною вже до кінця цього місяця.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті