Європейський суд прийняв позов Нідерландів проти росії щодо збиття Boing MH17

У середу, 25 січня, Європейський суд постановив, що Нідерланди мають право вимагати компенсацію з РФ щодо збиття пасажирського рейсу MH17 у липні 2014 року. Про це інформує The Guardian.

Як повідомляється, Австралія та Нідерланди вимагають від Російської Федерації компенсації та вибачень за катастрофу MH17, у результаті якої загинули 298 людей, зокрема й 38 австралійців, під час його збиття над Україною у 2014 році.

Водночас росія заперечує свою причетність, попри висновки міжнародної організації. 

Нині Європейський суд з прав людини постановив, що Нідерланди можуть порушити цю справу проти РФ.

Представники постраждалих країн стверджують, що є переконливі докази збиття літака російською зенітно-ракетною системою "Бук-Телар", яка була доставлена ​​з росії на тоді окуповане сільськогосподарське поле на сході України уранці 17 липня 2014. 

Повідомляється, що ця справа доводить  ймовірність притягнення росії до відповідальності за порушення прав людини в нині окупованих регіонах Луганщини та Донеччини.

Нагадаємо, у Нідерландах визнали винними чотирьох російських військових у загибелі Boing MH17. 

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті