Європейський Союз підтримав рішення Міжнародного суду в Гаазі щодо ордеру на арешт путіна

Європейський Союз підтримав рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі щодо видачі ордеру на арешт російського диктатора путіна. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

У заяві йдеться про те, що ЄС вітає та заохочує подальші зусилля щодо забезпечення повної відповідальності за військові злочини та інші найбільш тяжкі злочини у зв’язку з агресивною війною росії проти України.

"ЄС розглядає рішення МКС як початок процесу притягнення російських лідерів до відповідальності за злочини та звірства, які вони наказують, дозволяють або здійснюють в Україні. ЄС також висловлює свою підтримку розслідуванням Прокурора Міжнародного кримінального суду в Україні та закликає всі держави-учасниці до повної співпраці", - йдеться в офіційній заяві союзу.

Як повідомлялося раніше, екс-президент росії Мєдвєдєв погрожує Гаагському суду ударом ракетою "Онікс". 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті