Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Єврокомісія не коментує законопроєкти.... Загалом, згідно з директивою про тимчасовий захист, держави-члени ЄС повинні надавати особам, які ним користуються, необхідну допомогу в галузі соціального забезпечення, медичного обслуговування та засобів до існування, якщо вони самі не мають достатніх ресурсів", — заявив речник Єврокомісії Маркус Ламмерт, Ламмерт, повідомляє "Суспільне".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Він акцентував, що директива про тимчасовий захист не передбачає певну суму або мінімальний поріг соціальної допомоги для українських біженців, а її розмір визначає кожна з держав-членів блоку, яка їх приймає.
Водночас речник ЄК зазначив, що Брюссель також надає фінансування європейським країнам для допомоги українцям.
"Ми надаємо значне фінансування. Нещодавно ми опублікували рішення про надання ще 3 мільярдів євро для держав-членів, які приймають українських біженців", — сказав він.
Нагадаємо, напередодні президент Польщі Навроцький наклав вето на закон про допомогу українцям.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту