Єврокомісія підтримує початок переговорів про вступ України до ЄС. Шмигаль очікує переговорів вже цього місяця

Єврокомісія підтримує початок переговорів про вступ України до Євросоюзу. Про це з посиланням на висновок Єврокомісії повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграм 7 червня.

"Вдячні за позитивну оцінку нашого євроінтеграційного прогресу. В озвученому висновку ЄК йдеться про те, що Україна продовжує системні зусилля щодо приєднання до ЄС та виконала всі 4 додаткові кроки-реформи", - написав Шмигаль.

За його словами, тепер Україна очікує від європейських партнерів наступний крок - початок переговорів про членство в Євросоюзі вже цього місяця. 

Крім того, повідомляється, що Європейська комісія має намір рекомендувати почати переговори про вступ України, а також Молдови, до Євросоюзу до того, як 1 липня головування в ЄС перейде до Угорщини. Про це з посиланням на власні джерела пише Financial Times 7 червня.

"Комісія хоче якнайшвидше, вже цього місяця, почати формальні переговори з Києвом і Кишиневом, щоб подати обом країнам позитивний сигнал щодо їхніх надій на вступ до ЄС", - пише видання.

Раніше повідомлялось, що ЄС хоче почати переговори з Україною про вступ у червні.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті