ЄС запропонував позаблоковим країнам разом купувати боєприпаси Україні і вже знайшов охочих - ЗМІ

Європейський союз запропонував іншим країнам, що знаходяться поза блоком, доєднатись до спільної закупівлі боєприпасів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Politico.

За словами одного чиновника ЄС і двох дипломатів, Норвегія вже висловила зацікавленість в спільній закупівлі боєприпасів.

Як повідомляється,  цей поштовх є частиною плану ЄС щодо надання Україні більшої кількості недорогих боєприпасів, а також підвищення спроможності Європи виробляти та поповнювати власні запаси, що скорочуються. 

Канада також може бути включена в схему, додав чиновник ЄС, який, як і інші офіційні особи та дипломати, говорив на умовах анонімності.

Як повідомлялося, Україна отримає від Великобританії вдвічі більше танків Challenger 2, ніж обіцяли спочатку. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті