ЄС виділяє Фінляндії, Норвегії, Польщі та країнам Балтії 170 млн євро на захист кордонів від РФ та Білорусі

Глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила про виділення шести європейським державам, які межують з Росією та Білоруссю, фінансової підтримки для їх зусиль із захисту кордонів. Про це повідомляє "Європейська правда".

Президентка комісії підкреслила, що Фінляндія разом з країнами Балтії, Польщею та Норвегією мужньо "захищає наші кордони" від загроз усіх форм, що надходять з Росії та Білорусі.

"Вони захищають наші спільні кордони. Тому сьогодні ми виділяємо 170 мільйонів євро на підтримку їхніх зусиль", – повідомила фон дер Ляєн.

Як повідомлялося, у ЄС погодили 15-й пакет санкції щодо Росії. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті