ЄС погодив пакет фінансової допомоги для України на €50 млрд - ЗМІ

Країни ЄС узгодили пакет фінансової підтримки для України вартістю 50 млрд євро. Про це повідомляє Sky News з посиланням на Європейського комісара з питань бюджету Йоханнеса Хана 30 листопада.

"Пропозиція Європейської Комісії надати Україні 50 млрд євро кредитів і грантів протягом наступних чотирьох років ніким не оскаржується, заявив офіційний представник Єврокомісії. Європейський комісар з питань бюджету Йоханнес Хан обговорив ці плани під час брифінгу в четвер", - зазначили у ЗМІ.

Також Йоханнес Хан додав, що уряди ЄС ведуть переговори щодо перегляду довгострокового бюджету блоку з 27 країн після того, як Комісія запропонувала країнам ЄС надати додаткові кошти до спільного бюджету, більшу частину з яких призначено для України.

"Центральним елементом є підтримка України. Це ніким не заперечується, навіть за масштабами", - сказав Хан.

Як повідомлялось раніше, ЄС має план, як надати Україні €50 мільярдів допомоги, навіть якщо Угорщина застосує право вето.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті