ЄС може запровадити 12-й пакет санкцій проти РФ у жовтні — Bloomberg

Європейський Союз може оголосити про введення нового пакета санкцій, який міститиме пропозицію щодо використання прибутків від заморожених активів РФ для допомоги Україні. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела 18 вересня.

"Нові заходи, які можуть бути представлені вже наступного місяця, ймовірно, включатимуть версію ЄС щодо майбутньої заборони G-7 і, можливо, довгоочікувану пропозицію використовувати прибутки від заморожених активів центрального банку для допомоги Києву", - зазначили джерела.

Також, за інформацією видання, група країн-членів ЄС, включаючи Польщу і країни Балтії, закликала до додаткових санкцій щодо СПГ та ІТ-послуг.

За словами джерел, новий пакет може містити кроки, спрямовані на боротьбу з обходом санкцій ЄС. Зазначається, що РФ робить це через треті країни, такі як Об’єднані Арабські Емірати та Туреччина.

Згідно інформації видання, Польща хоче посилити санкції щодо деяких товарів, прийнятих у попередніх пакетах. Пропозиції включають зниження квот на імпорт синтетичного каучуку, підвищення ефективності обмежень на сталь і введення заборони на твердий каустичний натрій. Також Варшава домагається нового пакету санкцій проти Білорусі.

Новий пакет може бути запроваджений в першій половині жовтня або бути оголошений під час саміту ЄС-США, запланованого на наступний місяць.

Як повідомлялось раніше, США вперше передадуть Україні конфісковані активи російських олігархів.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті