Єрмак заявив, що на другий саміт миру можна буде запросити представника Росії - Bloomberg

Україна може запросити представника РФ на наступну зустріч із міжнародними партнерами для вироблення формули майбутніх мирних переговорів. Таку інформацію розмістило агентство Bloomberg, посилаючись на слова глави Адміністрації президента України Володимира Зеленського - Андрія Єрмака, - пише УНІАН.

За його словами, робочі групи готують деталі для нової зустрічі для досягнення миру на українській землі.

За словами Єрмака, результати роботи цих робочих "стануть частиною цього спільного плану, який буде підтриманий низкою країн" на другій зустрічі.

"Ми думаємо, що можна буде запросити представника Росії", - заявив глава ОП.

Раніше президент Швейцарії Віола Амхерд говорила, що російський диктатор Володимир Путін зможе взяти участь у другому саміті миру, незважаючи на те, що Міжнародний кримінальний суд видав ордер на його арешт.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті