Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Російські окупанти не захопили місто Бахмут у Донецькій області. Про це заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму телеграм-каналі.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Бахмут - це Україна. Спокійно реагуйте на фейки тих, хто вигадує «пабєду», якої в реальності нема", - написав Єрмак.
Вранці 3 квітня один із ватажків рашистів Євгеній Пригожин заявив про нібито "встановлення юридичного контролю" над Бахмутом, оскільки "замінив прапор України на російський на будівлі міської ради". Однак підтвердження цієї інформації наразі немає.
Як повідомлялося раніше, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що ситуація на Бахмутському напрямку залишається дуже напруженою.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту