Єрмак про зустріч з Помпео у Києві: наголосив на необхідності дати чіткий сигнал РФ

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив про зустріч з ексголовою ЦРУ Майком Помпео, який прибув до Києва. Про це він пише у своєму Теlegram 2 лютого.

"Також провів зустріч із колишнім державним секретарем Сполучених Штатів Америки та ексголовою ЦРУ Майком Помпео, який прибув до Києва. Подякував Президенту США, обом палатам і партіям Конгресу Сполучених Штатів і всьому американському суспільству за потужну підтримку України", - пише Єрмак. 

Він також висловив сподівання на продовження підтримки з боку США, адже вона ґрунтується на спільних демократичних цінностях та повазі до міжнародного права, які захищає український народ.

"Наголосив на необхідності дати чіткий сигнал рф, що своєю агресією вона не може порушувати суверенітет незалежних держав і визначати долю інших вільних народів", - додав голова ОП.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський провів зустріч з головою ОБСЄ Ієном Боргом 2 лютого. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті