Єрмак обговорив з Келлогом його візит в Україну та ситуацію на фронті

"Говорив зі спецпредставником США з питань України та росії Кітом Келлогом.  Обговорили його майбутній візит в Україну, який є для нас дуже важливим. Справедливий та стійкий мир - пріоритет для України", - повідомив Єрмак у Телеграм вранці 7 лютого.

За його словами, сторони обговорили ситуацію на фронті, питання безпеки цивільного населення України.

"Обговорили майбутні зустрічі на Мюнхенській безпековій конференції", - додав Єрмак.

Як повідомлялося раніше, США готові посилити санкції проти РФ для завершення війни: Кіт Келлог розповів деталі про стратегію Трампа.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
14.03.2025
12:55

Відповідь Путіна щодо перемир'я: це було «Так» чи «Ні»?

- Це було «так» – Трампу, але «ні» – пропозиції Трампа про швидке перемир'я. Так, 25 років при владі зробили Путіна добрим дипломатом, навчили говорити «ні», вимовляючи «так».
Країна
13.03.2025
17:19

Сергій Гармаш: Питання не в тому, чи погодиться Путін на перемир'я, а в тому, для чого він погодиться на нього

Навіщо Путіну публічно принижувати Трампа відмовою, якщо можна погодитись, продемонструвати свою миролюбність, а потім просто порушити перемир'я та ще й звинуватити в цьому Україну!
Світ
12.03.2025
11:46

«Прийнятний варіант для нас один - повна капітуляція Києва». Російські ЗМІ про Україну

"Київ у такий спосіб також намагається продемонструвати, що має можливості завдавати ударів по російській столиці. Думаю, це велика помилка Зеленського".
Всі статті