Єрмак обговорив з французькою делегацією "основні оборонні потреби"

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак 8 грудня провів зустріч із делегацією Французької Республіки, до складу якої увійшли радники Президента Франції Ксав’є Шатель, Бертран Бюшвальтер та заступник керівника особистого штабу Президента Французької Республіки бригадний генерал Жан де Моніко. Про це повідомляє Офіс Президента.

"Андрій Єрмак подякував Франції за допомогу Україні під час російської агресії та всебічну підтримку євроатлантичної інтеграції нашої держави. Було обговорено актуальну безпекову ситуацію в Україні та основні оборонні потреби. Сторони обмінялися думками щодо двосторонніх контактів на найближчу перспективу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Єрмак також поінформував французьку сторону про перебіг реалізації пунктів Української формули миру та висловив сподівання на долучення до цього процесу якомога більшої кількості країн світу.

Як повідомлялося, Франція збільшить постачання боєприпасів до України.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті