Єдину у своєму роді російську загоризонтну РЛС у Мордовії виведено з ладу завдяки атаці ЗСУ

Після атаки ЗСУ вийшла з ладу російська загоризонтна РЛС "Контейнер" у Мордовії 17 квітня. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє ВЧК-ОГПУ 18 квітня. 

"Учора БПЛА атакували загоризонтну РЛС "Контейнер", розташовану в Ковилкіно, Мордовії. За даними джерел ВЧК-ОГПУ, атака пройшла успішно і тепер російську загоризонтну станцію виведено з ладу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це єдина у своєму роді РЛС загоризонтного стеження, яка давала змогу виявляти аеродинамічні цілі на відстань до 3000 км, за рахунок відбиття від іоносфери сигналу радара. 

"Втрата "Контейнера" позбавить російські ППО розвідувальної інформації та можливості раннього виявлення тактичної - ударної авіації. Заповнити прогалину буде вкрай складно, завод, де виробляли "Контейнер", уже практично закрито, а інститут-розробник дальньої радіолокації - НДІДАР припинив своє існування", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ атакували дронами військову частину в Мордовії РФ.

Раніше також повідомлялося, що атака дронів України по військовій частині в Мордовії може бути "перетином ядерної червоної лінії" путіна.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті