"Єдинороси" відкрили в "ДНР" дільниці для "голосування на праймеріз"

У квазіутворенні "ДНР" сьогодні розпочався "попередній внутрішньопартійний відбір" кандидатів партії "Елиная Россия" для їхньої подальшої участі у "виборах" - відкрито 100 дільниць. Про це 26 травня пишуть ЗМІ окупантів.

Повідомляють, що ватажок "ДНР" Денис Пушилін сьогодні "проголосував на праймеріз".

"Взяв участь у попередньому голосуванні Всеросійської політичної партії "Единая Россия" на одній із лічильних дільниць. Для зручності жителів відсьогодні їх відкрито 100 - у всіх містах республіки. Голосування завершиться 28 травня", - цитують Пушиліна.

Він додав, що підбиття підсумків і оголошення переможців відбудуться 29 травня.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті