Є влучання у деокупованих селах Луганщини, окупанти завдали авіаударів по території Серебрянського лісництва

Російські окупанти обстрілювали деокуповані села Луганської області протягом минулої доби, є влучання по забудові. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 20 травня.

"Ворожі обстріли Невського і навколишніх сіл, на жаль, стали регулярністю. Майже щодня ми маємо руйнування житлової забудови. Вчора було влучання у ще два пошкоджених раніше будинки та інші споруди. Є влучання у Макіївці. Також противник відкривав вогонь по Стельмахівці, Куземівці та Новолюбівці", - написав Лисогор.

Він зазначив, що на фронті росіяни сконцентрували атакуючі зусилля біля Стельмахівки на Куп’янському напрямку та поблизу Білогорівки на Сіверському. У свою чергу, на Лиманському напрямку українські воїни тримали ворога під вогневим контролем, мали успіх на окремих ділянках. 

Зазначається, що також окупанти завдали авіаційних ударів по території Серебрянського лісництва.

Водночас аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) у своєму звіті від 19 травня пишуть, що "російські війська продовжили наступальні дії вздовж лінії Куп'янськ-Сватове-Кремінна 19 травня, але підтверджених змін на лінії фронту не відбулося". 

Аналітики також зазначають, що російські війська продовжували наступальні операції на північний схід від Куп'янська в районі Синьківки; на північний захід від Сватового поблизу Іванівки, Берестового, Кислівки, Степової Новоселівки та Стельмахівки; на південний захід від Сватового біля Новосадового; на захід від Кремінної біля Торського та на південь від Кремінної біля Григорівки та Білогорівки.

Раніше повідомлялось, що рашисти обстріляли кожне деокуповане село Луганщини, де залишаються люди. Масовано били по логістичних шляхах.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті