Ідентифіковано 30 нових колаборантів з окупаційних органів "МВД" і "генпрокуратури" на Луганщині

СБУ встановила 30 нових колаборантів, які вступили до окупаційних "правоохоронних органів" у Луганській області. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства.

"СБУ ідентифікувала 30 нових колаборантів, які вступили до окупаційних органів "мвд" і "генпрокуратури" РФ на Луганщині", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що псевдоутворення виконують завдання москви щодо нав’язування кремлівського режиму місцевим жителям та їх залякування.

"Для цього ворог проводить масові репресії і незаконні затримання громадян", – пише СБУ.

Зазначається, що до потерпілих застосовують психологічний тиск, насильство та погрози фізичної розправи; зафіксовано численні факти викрадення людей та пограбування їхнього майна.

Підкреслюється, що співробітники СБУ задокументували злочинну діяльність представника так званого "следственного управления по Старобельскому району генпрокуратуры ЛНР".

"Зловмисник причетний до організації незаконних переслідувань колишніх українських військових та правоохоронців, які проживають на сході України", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що "посадовець" разом з підлеглими вламувався до помешкань місцевих жителів під приводом сфабрикованих "уголовных дел".

Підкреслюється, що зловмисники супроводжували свої дії насильством та погрозами вбивства, навіть до людей з інвалідністю.

Зазначається, що наразі слідчі Служби безпеки заочно повідомили йому про підозру за:

- ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);

- ч. 2 ст. 162 (порушення недоторканності житла, вчинене із застосуванням насильства або із загрозою його застосування) Кримінального кодексу України.

Повідомляється, що також ідентифіковано ворожих поплічників, які вступили до лав так званих "райотделов МВД ЛНР" у Старобільському та Сватівському районах. Зловмисники сприяють окупаційному режиму у придушенні спротиву серед українських патріотів.

"СБУ встановила адреси перебування, маршрути переміщення та перелік "зв’язків" колаборантів, – сказано в повідомленні. – Тривають заходи для їх притягнення до відповідальності за злочини проти України".

Раніше повідомлялось, що ще один "букет" колаборантів з Луганщини заочно постане перед судом.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
14.12.2025
17:14

Обіцянки, заклики до доносів і «скромна чарівність» республік-альфонсів. ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером мав би стати ватажок «ДНР» Денис Пушилін, який 9 грудня проводив пряму лінію з «мешканцями республіки». Він обіцяв, що відповість на найгостріші питання, але щось не склалося. Ті самі «гострі питання», а їх було...
Луганськ
13.12.2025
12:41

Екологія окупованої Луганщини: повільне комплексне вмирання

"Вже зараз вода в колодязях поруч із закритими шахтами стала непридатною для пиття, а замість сільськогосподарських полів через два-три роки почнуть утворюватися солончакові пустелі та болота".
Світ
10.12.2025
23:00

«Є відчуття, що негласно вже домовилися - Донбас Київ буде здавати». Російські ЗМІ про Україну

«Страшна помста Трампа: Зеленського все ж змінять. Якщо треба – силою», – з явним задоволенням проголошує пропагандистське агентство...
Всі статті