Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У російських політичних елітах почали щиритися розмови про можливий державний переворот. Про це повідомляє видання Washington Post.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Коли може статися революція в росії журналістам видання невідомо. Однак один з їхніх співрозмовників зазначив, що країни увійшла до революційної ситуації.
"Ми почали входити до революційної ситуації. Усі чекають на щось інше, ніж те, що відбувається зараз: іншого керівництва, іншої війни. Яструби хочуть жорсткіших дій. Голуби взагалі не хочуть війни. Назріває час зміни політичної системи. Але як це станеться, я не знаю", - сказало джерело Washington Post.
Як повідомлялося раніше, один із найближчих соратників путіна виступив проти його дій у війні проти України.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту