Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту

Українська атлетка  Ярослава Магучіх з першої спроби підкорила висоту 1.95 м. Цього було достатньо, аби виграти «золото», - пише Укрінформ.

Другою стала Марія Вуковіч із Чорногорії, третя - сербка Ангеліна Топіч.

Медаль Магучіх стала історичною для України - це перше «золото» нашої держави на чемпіонатах Європи саме у жіночих стрибках у висоту.

«Золото» спортсменці приніс стрибок на 195 см, який вона взяла з першої спроби, тоді як її основна конкурентка Марія Вукич з Македонії взяла ту ж саму висоту з третьої спроби. Це стало визначальним у боротьбі за найвищу нагороду.

Інша українка Ірина Геращенко взяла таку ж висоту, як і володарка бронзової нагороди – 193 см, зумівши підкорити планку у третій спробі. Однак цей стрибок не приніс Ірині медалі, оскільки конкурентки взяли висоту з першої спроби. Відтак Геращенко – п’ята у підсумку.

Третя учасниця фіналу з України, Юлія Левченко, зупинилися на висоті 186 см, поділивши дев’яте місце з чотирма іншими стрибунками.

Як повідомлялося, «золото» Магучіх – друге для України в легкій атлетиці на Євро в Мюнхені після перемоги Марини Бех-Романчук у потрійному стрибку та загалом п'ята медаль у цьому виді спорту.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті