Японія збирається модернізувати ППО, щоб перехоплювати китайські та російські гіперзвукові ракети

Японія збирається модернізувати свої зенітні ракети, щоб ті могли перехоплювати гіперзвукову зброю, яку розробляють у Китаї та росії. Про це повідомляє Kyodo.

"У рамках зусиль щодо нарощування потенціалу комплексної протиповітряної та протиракетної оборони уряд планує модернізацію протиракетних перехоплювачів у рамках Стратегії національної безпеки, яка має бути переглянута до кінця поточного року", - журналісти навели слова джерела.

Повідомляється, що японський уряд має намір запустити масове виробництво модернізованих керованих ракет середньої дальності Type-03. Це має статися до 2029 фінансового року.

Після модернізації характеристики цих ракет мають бути покращені так, щоб стали можливими відстеження та перехоплення гіперзвукової зброї.

Ракети Type-03 – зенітна зброя середньої дальності, яку Японія використала у 2003 році для перехоплення літаків. Ракети були вперше модернізовані в 2017 році для боротьби з крилатими ракетами, що летять на малих висотах, і снарядами, що швидко рухаються.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україну прибули системи ППО NASAMS та Aspide.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті