Японія виділить 500 млн доларів на нелетальне озброєння для України та допомогу енергетичному сектору

Японія виділить 30 млн доларів на нелетальне озброєння для України та ще 470 млн на допомогу енергетичному сектору. Про це заявив прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда під час прес-конференції в Києві, - повідомляє "Суспільне".

Фуміо Кісіда повідомив, що Японія вирішила виділити 470 млн доларів нової односторонньої грантової допомоги для енергетичного сектору та інших галузей України. Також країна виділить 30 млн доларів на постачання нелетального озброєння через трастовий фонд НАТО.

"Водночас Японія надає широкий спектр іншої допомоги на потреби України таких як розмінування, підтримка у сфері телерадіомовлення, освіта та зміцнення державного управління і також захист культурної спадщини. Ми продовжимо підтримувати Україну так, як може це тільки Японія", - сказав Кісіда.

Як повідомлялося, уряд Японії надасть Україні 170 млн доларів на відновлення критичної інфраструктури.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті