Японія виділить 500 млн доларів на нелетальне озброєння для України та допомогу енергетичному сектору

Японія виділить 30 млн доларів на нелетальне озброєння для України та ще 470 млн на допомогу енергетичному сектору. Про це заявив прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда під час прес-конференції в Києві, - повідомляє "Суспільне".

Фуміо Кісіда повідомив, що Японія вирішила виділити 470 млн доларів нової односторонньої грантової допомоги для енергетичного сектору та інших галузей України. Також країна виділить 30 млн доларів на постачання нелетального озброєння через трастовий фонд НАТО.

"Водночас Японія надає широкий спектр іншої допомоги на потреби України таких як розмінування, підтримка у сфері телерадіомовлення, освіта та зміцнення державного управління і також захист культурної спадщини. Ми продовжимо підтримувати Україну так, як може це тільки Японія", - сказав Кісіда.

Як повідомлялося, уряд Японії надасть Україні 170 млн доларів на відновлення критичної інфраструктури.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті