"Якщо всіх вивішувати - стін не вистачить". Окупанти скаржаться, що директорка школи в Омську відмовилася розміщувати пам'ятну дошку на честь загиблого "героя"

Російські військові поскаржилися меру Омська Сергію Шелесту на директорку школи, яка відмовилася розмістити на стіні закладу пам'ятну дошку на честь чергового загиблого на війні проти України випускника.

Представники ЗС РФ заявили, що погодили цю процедуру в адміністрації округу і військкоматі та з готовими документами прийшли до школи № 87. Однак директор школи відповіла відмовою.

"Якщо ми будемо всіх розвішувати, стін не вистачить, тут вам не кладовище", - нібито відповіла вона.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті