Якщо ціна на нафту впаде ще на 10 доларів, то Путін зупинить війну — Трамп

Про це президент США Дональд Трамп заявив в інтервʼю американському медіа CNBC, повідомляє "Суспільне".

"Якщо ціна на енергетику впаде достатньо низько, Путін перестане вбивати людей. Це буде добре, навіть якщо гинуть його власні люди в Україні. Але Путін перестане вбивати людей. Якщо ціна на енергетику знизиться ще на 10 доларів за барель, у нього не буде вибору, бо його економіка жахлива", — сказав Трамп.

Президент США також наголосив, що Організація країн — експортерів нафти ОПЕК+ "планує збільшити" видобуток нафти, і це вже впливає на ринок енергоносіїв. До складу ОПЕК+ входить також Росія. Організація 3 серпня домовилась про збільшення видобутку нафти з вересня 2025 року, про це йдеться у заяві на сайті організації.

Нагадаємо, політичний експерт Андрій Городницький в коментарі "ОстроВу" заявив, що Кремль уникає конфронтації з Трампом, але залишається на ультимативних позиціях.  

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті