Яка "Іронія". Бійці ССО знищили сучасний російський комплекс спостереження

Бійці ССО знищили російський оптико-електронний комплекс спостереження "Іронія". Відео з результатами роботи бійців 22 травня виклало командування Сил спеціальних операцій ЗСУ.

"Російська "Іронія" знищена операторами ССО України. Сучасний комплекс спостереження був встановлений окупантами на одній з операційних ділянок. За його допомогою вони збирали інформацію про дії Сил оборони України та виявляли техніку й особовий склад ЗСУ", - повідомили в командуванні ССО.

Удар по "Іронії" наші воїни завдали за допомогою ударного дрона. У результаті цього удару противника позбавили важливого елемента розвідки.

У ССО зазначили, що до комплексу "Іронія" входять тепловізор, далекомір, передбачена функція відеозйомки. Усе це давало змогу противнику вести цілодобове спостереження і своєчасно реагувати на дії українських підрозділів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські військові знищили російський вертоліт Мі-24.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті