Як у Росії: Пасічник підписав "закони" про створення "уряду ЛНР" і "місцевих органів влади"

Леонід Пасічник підписав "закони" про створення "уряду" і "місцевих органів влади" окупованої Луганщини як "суб'єкта" РФ. Про це він написав у себе в Телеграм.

Він повідомив, що ці "закони" ухвалила в четвер фейкова "народна рада ЛНР".

На його думку, вони "завершують створення правової бази системи управління республіки... як суб'єкта Російської Федерації, яка діє в інших регіонах Росії".

Як повідомлялося раніше, так зване "входження" окупованих територій України до складу РФ є незаконним, а усі рішення про "входження" - юридично нікчемними.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті