Як міста, Торецька більше немає: військовий журналіст повідомив про захоплення окупантами шахти "Центральна"

Ворог повністю захопив шахту "Центральна". Це найвища точка Торецька. Про це повідомив у Телеграм військовий журналіст Богдан Мирошников 10 січня.

"Тепер ворог може безперешкодно та точно працювати артою по тим залишкам міста, які ще знаходяться під нашим контролем. Бо рівень коригування суттєво підвищиться через фактор контролю панівної висоти. Починаються бої за шахту "Торецька". Також ворог просунувся майже впритул до обивдох невеликих териконів, які знаходяться на виїзді з міста. Жодної претензії до бійців, які боронять Торецьк восьмий місяць поспіль, бути не може! Як міста, Торецька більше немає. Ворог стер все КАБами та артою", - зазначив Мирошников.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Світ
12.06.2025
08:31

«Нічні «побудки» відбуватимуться дуже часто». Російські ЗМІ про Україну

«Програючи на полі бою, ЗСУ переносить бойові дії на нашу територію. Неодноразові спроби входу ДРГ у Курську і Бєлгородську області, удари дальніми дронами і ось тепер диверсії - це типова спроба такого «експорту».
Всі статті