"Я не боюся, це моя країна". У Петербурзі відкрилася антивоєнна виставка картин Олени Осипової

У Санкт-Петербурзі відкрилася виставка 77-річної художниці Олени Осипової, яка виступає проти війни в Україні та агресивної політики РФ загалом. Про це йдеться у повідомленні ТК "АСТРА".

Олена Андріївна – професійна художниця. Багато років викладала у художній школі. Популярність отримала як автор політичного антивоєнного плакату та учасниця протестних акцій. Жінку неодноразово затримувала поліція Багато її роботи вилучено правоохоронцями або знищено.

"Я не боюся, це моя країна", - продовжує відстоювати художниця свою позицію.

 

Виставку робіт Осипової відкрили у петербурзькому офісі "Яблука". Через закон "про фейки" частину робіт художниці виставити не вдалося.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті