Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Це радше спостереження, але, на мою думку, дуже обнадійливе: я не бачу іншого результату цієї війни, ніж збереження України як незалежної, суверенної, заможної європейської демократії. Питання лише в тому, скільки часу це займе і скільки страждань доведеться пережити до досягнення кінцевого стану", - сказав колишній спецпредставник США з питань України Курт Волкер в інтерв'ю "Укрінформу", опублікованному 15 лютого. Він дав інтерв'ю під час Мюнхенської конференції з безпеки.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За словами Волкера, захід має думати не про ризики ескалації з Росією чи про остаточну угоду, а про те, як пришвидшити шлях до стабільного припинення вогню, збереження незалежності України та допомоги їй стримувати майбутні атаки.
"Я не думаю, що Путін коли-небудь погодиться на повноцінну мирну угоду", – зазначив Волкер.
На питання - чи посилить адміністрація США тиск на РФ санкціями або додатковою військовою підтримкою України - Волкер відповів: "Я можу сказати лише, що це необхідно зробити. Я не можу передбачити, що зробить президент Трамп, але саме тиск на Росію є тим єдиним чинником, який стоїть між ним і досягненням його мети – завершення війни".
Раніше повідомлялось, що Волкер заявив: У Росії відсутні стимули припиняти війну.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту