"Я б хотів, щоб ці звуки вибухів в Україні почув увесь світ" - Кулеба відповів "втомленим" від війни

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба жорстко звернувся до тих, хто "втомився" від війни і пропагує "переговори" з РФ після масованого ракетного обстрілу. Відповідну заяву він зробив у соцмережі Х 29 грудня.

"Сьогодні мільйони українців прокинулися від гучних звуків вибухів. Я хотів би, щоб ці звуки вибухів в Україні були чутні в усьому світі. У всіх великих столицях, штаб-квартирах і парламентах, які зараз обговорюють подальшу підтримку України. У всіх редакціях, які пишуть про "втому" чи нібито готовність Росії до "переговорів", - зазначив Кулеба.

Також він наголосив на необхідності подальшої фінансової та військової підтримки України з боку партнерів та підкреслив, що тільки силою можна зупинити агресора.

"Це те, що насправді хоче сказати Росія. Нашою єдиною колективною відповіддю може і повинна бути безперервна, потужна і довгострокова військова і фінансова допомога Україні. Лише більша вогнева міць може змусити російський терор замовкнути", - наголосив голова МЗС.

Нагадаємо, що внаслідок атаки росіян по містам України загинули щонайменше 20 людей.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті