Вибухи у тимчасово окупованому Херсоні пролунали в районі штабу окупантів - ЗМІ

У тимчасово окупованому Херсоні у понеділок, 26 вересня, пролунали вибухи у районі штабу рашистів. Про це повідомляє "Херсон Online".

Журналісти повідомили, що вибухи пролунали в районі Житлове селище на південному заході міста. У цьому районі розташовується штаб російських окупантів.

Також за даними видання та місцевих мешканців, у цьому районі спрацювала ворожа ППО. Внаслідок уламки ракети впали на житлові будинки, внаслідок чого, на жаль, є загиблі місцеві жителі.

Ще один вибух сьогодні також пролунав у районі набережної на проспекті Ушакова. Там під удар могла потрапити баржа, яку росіяни використали для перевезення вантажів. Офіційні джерела поки що не підтвердили інформацію про локації вибухів.

Нагадаємо, що інформація про вибухи в Херсоні з'явилася раніше ввечері – тоді ж з'явилися дані про удари по штабу та баржі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті