Вибух авто у Мелітополі: два співробітника ФСБ важко поранені, у одного відірвало кінцівки (ВІДЕО)

В автомобиле, который был взорван в оккупированном Мелитополе 23 декабря находились два представителя российских спецслужб. Об этом сообщают рашистские военкоры.

По их информации, машина взорвалася сразу после парковки перед входом в парк Горького. "Вероятно, сработало взрывное устройство", - говорят пропагандисты.

"Один в тяжелом состоянии, у другого — оторвало конечности", - информируют россияне.

В украинском сегменте соцсетей телеграм-канал "Збройні сили України. Війна з окупантами" теж повідомляє про підрив.

"За попередньою інформацією підірвали двох співробітників ФСБ. Обидва важко поранені. У одного відірвало кінцівки", - йдеться у повідомленні.

 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті