Підірваний у Бердянську "комендант" міста втратив ноги та багато крові, але живий - Рогов

Підірваний в окупованому Бердянську "комендант" міста полковник Росгвардії Артем Бардін втратив ноги та багато крові, але поки що живий. Про це повідомив запорізький колабораціоніст Володимир Рогов на своїй сторінці у Телеграм.

"Слава Богу, інформація про загибель коменданта Бердянська Артема Бардіна не підтверджується. Незважаючи на тяжкі поранення, вибухову ампутацію ніг та велику крововтрату, він живий", - написав зрадник Батьківщини.

Раніше Рогов повідомляв про те, що Бардін у результаті отриманих поранень помер у лікарні Бердянська.

Як повідомлялося раніше, у вівторок. 6 вересня, в центрі Бердянська вибухнуло авто з російським окупантом Артемом Бардіним, якого влада РФ "призначила" комендантом захопленого міста.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті