Підірваний у Бердянську "комендант" міста втратив ноги та багато крові, але живий - Рогов

Підірваний в окупованому Бердянську "комендант" міста полковник Росгвардії Артем Бардін втратив ноги та багато крові, але поки що живий. Про це повідомив запорізький колабораціоніст Володимир Рогов на своїй сторінці у Телеграм.

"Слава Богу, інформація про загибель коменданта Бердянська Артема Бардіна не підтверджується. Незважаючи на тяжкі поранення, вибухову ампутацію ніг та велику крововтрату, він живий", - написав зрадник Батьківщини.

Раніше Рогов повідомляв про те, що Бардін у результаті отриманих поранень помер у лікарні Бердянська.

Як повідомлялося раніше, у вівторок. 6 вересня, в центрі Бердянська вибухнуло авто з російським окупантом Артемом Бардіним, якого влада РФ "призначила" комендантом захопленого міста.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті