Вже у вересні має бути відкрито реєстр декларацій - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підписав вето на законопроєкт і вже у вересні має бути відкрито реєстри електронних декларацій. Про це він заявив у вечірньому зверненні. 

"Вже у вересні таке рішення має бути. Як, до речі, і по законопроекту щодо ПЕПів (Реєстра національних публічних діячів - ред.) – політично значущих персон. І це питання не лише політичної відповідальності парламенту, але й наших переговорів з Євросоюзом щодо вступу. Новий історичний крок між Україною та ЄС має бути відбутись цього року. І всі гілки державної влади в Україні повинні спрацювати на цей крок", -  заявив президент.

Також Зеленський подякував Данії за новий оборонний пакет для України на більш ніж 800 мільйонів євро.  Данія вирішила передати Україні пакет допомоги на майже 800 млн євро, що стане її найбільшим внеском з початку повномасштабного російського вторгнення.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті