Вже 135 тисяч українців залучені до "Армії відновлення"

Із початку старту проєкту «Армія відновлення» до виконання суспільно корисних робіт залучили 135 тис. безробітних. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки 28 травня.

«Проєкт “Армія відновлення” ми запустили восени 2022 року, щоб фінансово підтримати людей, які тимчасово втратили роботу, та залучити їх до відбудови країни. Люди мають можливість долучитись до виконання суспільно корисних робіт і отримувати за це оплату, яка є вищою, ніж середній розмір виплат допомоги з безробіття. Загалом учасники “Армії відновлення” заробили за виконання суспільно корисних робіт майже 1 млрд грн», - зазначила заступник міністра економіки України Тетяна Бережна.

На сьогодні суспільно корисні роботи здійснюються у 19 регіонах країни. Серед найбільш активних учасників проєкту: Харківська область - видано 23 850 направлень, Донецька область - 16 300 направлень, Київська область - 15 000 направлень, Чернігівська область - 14 800 направлень та Полтавська область - 14 500 направлень.

Як повідомлялося, види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Військове командування разом з військовими адміністраціями визначає, які роботи потрібні в регіоні, повідомляє про це службу зайнятості, яка пропонує безробітним долучитись до виконання таких робіт. З цими людьми укладають строковий трудовий договір. Із 1 квітня 2024 року заробітна плата за виконання суспільно корисних робіт зросла до 12 000 грн за повний відпрацьований місяць.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті