Виїзд із Авдіївки - "дорога смерті", але евакуація триває - Барабаш

Через постійні обстріли російських військ трасу на вихід з Авдіївки називають "дорогою смерті", але евакуювати цивільне населення вдається. Про це 22 березня заявив керівник Авдіївської МВА Віталій Барабаш в коментарі CNN.

"Евакуація цивільного населення триває, але вихід з міста - це "дорога смерті", ділянка дороги контролюється російськими військами, які можуть негайно відкрити вогонь", - сказав Барабаш.

За його словами, за останні три тижні з міста виїхало 180 людей.

При цьому за оцінками українських чиновників, як вказує Барабаш, в Авдіївці залишилося близько 2000 осіб, серед них шестеро дітей.

"Одну дитину евакуювали у вівторок, а влада планує евакуювати ще одну в середу", - розповів Барабаш.

Нагадаємо, 17 березня росіяни влучили у житлову багатоповерхівку Авдіївки імовірно ракетою Х-59. 

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті