Виводиться у ремонт один енергоблок АЕС, ще 5 виведуть протягом тижня - "Енергоатом"

"Енергоатом" виводить у ремонт один енергоблок із 9, ще 5 буде виведено протягом тижня. Про це повідомив голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав Ігнатьєв в ефірі "Київ 24" 14 червня.

"Ми маємо 9 енергоблоків на підконтрольній території України. ...До цього були в ремонті 2 енергоблоки. І у нас залишилося виведення в ремонт ще 6 енергоблоків. Один з них вже виводиться, і через тиждень будуть виводитись ще 5 енергоблоків", - сказав Ігнатьєв.  

За його словами, минулого року "Енегроатом" одночасно виводив у ремонт 8 із 9 енергоблоків, "...і тут нас рятувала сонячна генерація". 

Ігнатьєв також зазначив, що, попри окупацію Запорізької АЕС, "атомна генерація становить основу нашої енергосистеми".

Раніше повідомлялось, що "Енергоатом" виведе в ремонт ще один енергоблок, через що відключень світла може стати більше.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті