Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Сьогодні Збройні Сили України завдали чергового високоточного повітряного удару по командному пункту 2-ї гвардійської загальновійськової армії РФ, розташованому в місті Новогродівка Донецької області", - повідомив Генштаб ЗСУ в соцмережах 12 січня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Зазначається, що ця операція є продовженням серії вогневих уражень командних пунктів окупаційних сил на Донецькому напрямку.
"Збройні Сили України демонструють високий рівень координації та професіоналізму у виявленні й знищенні ключових об’єктів ланок управління та військової інфраструктури противника", - підкреслюється в повідомленні.
Раніше в Генштабі підтвердили ураження нафтобази у російському Енгельсі.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту