Викрито посадовця військової частини з Донеччини: примушував підлеглих працювати на його родину і завдав збитків державі на понад 3 мільйони

Державне бюро розслідувань (ДБР) викрило заступника начальника підрозділу однієї з військових частин Донеччини, який примушував підлеглих працювати на його родину та віддавати частину незаконно нарахованих бойових виплат. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства 13 грудня. 

"Військовослужбовці виконували будівельні роботи та працювали в магазині, який належав його дружині. Якщо вони відмовлялися, посадовець погрожував відправити на передову без належної підготовки", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що з січня 2023 року четверо військових працювали на родину посадовця. Вони майже два роки не виконуювали основні обов'язки на службі, але отримували повне грошове забезпечення, включаючи винагороду за бойові завдання. Левову частку виплат вони передавали "роботодавцю".

ДБР провело обшуки, зокрема за місцем проживання посадовця, та вилучило докази, що підтверджують його незаконну діяльність. Попередньо збитки держави оцінюються на суму понад 3 млн гривень. 

Раніше було викрито посадовців ЗСУ, які вкрали понад 27 млн грн бюджетних коштів на закупівлі запчастин до бойових літаків.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті