Викрадення століття: у російському Єкатеринбурзі грабіжники винесли з магазину все вершкове масло

У російському Єкатеринбурзі грабіжники винесли з магазину все вершкове масло. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зазначається, що двоє невідомих у масках розбили двері магазину. Головною метою грабіжників було вершкове масло, вартість якого в РФ різко зросла. Вони вкрали продукції на сто тисяч рублів. 

«На здачу» невідомі забрали кілька шоколадних коктейлів і невелику суму з каси. 

«У касі грошей небагато, залишалися на здачу. Здається, що вони йшли цілеспрямовано за маслом вершковим, мабуть, перепродадуть задешево», - розповіли співробітники магазину “Молочное место”.

Як повідомлялося раніше, на тлі зростання цін на вершкове масло Росія налагодила його постачання з Арабських Еміратів. З'ясувалося, що в результаті з ОАЕ в РФ почали завозити українську продукцію відомої фірми «Ферма».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті