Вихованці реабілітаційного центру з Донеччини разом із батьками та вихователями прибули на Закарпаття

Покровський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Милосердя» тимчасово переміщується до Закарпатської області. Про це повідомляє Мінреінтеграції України.

2 квітня до нового місця проживання приїхали 23 вихованці закладу у супроводі дорослих і працівників центру.

Заступниця начальника Покровської МВА зазначила, що це передостанній етап масштабної роботи з релокації вказаного вище закладу. Діти разом із батьками евакуйовані до безпечного місця.За допомогою Благодійного фонду «Схід SOS» на Закарпатті було відремонтовано приміщення й передано в тимчасове користування реабілітаційного центру «Милосердя».

Рішення щодо релокації закладу розглядалося на засіданні Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті