ВІДЕОФАКТ. В Алчевськ прилетіло, палає в районі рашистського складу паливно-мастильних матеріалів

В окупованому з 2014 року Алчевську на Луганщині було влучання в районі складу паливно-мастильних матеріалів окупантів. Про це повідомив "СтратКом ЗСУ" в Телеграм, відповідне відео розмістила Луганська ОВА.

"Горить там, де розташований склад паливно-мастильних матеріалів російських військових", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в Кадіївці через детонацію складу БК перекрили центр міста, запальні снаряди підпалюють будинки.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті