ВІДЕОФАКТ. Удару по базі рашистів у Макіївці завдано під час звернення путіна

Ракетний удар по базі окупантів у Макіївці (Донецька обл.) стався новорічної ночі під час звернення російського диктатора путіна. Відповідне відео з'явилося у соцмережах 2 січня.

Як повідомлялося, російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) підтвердив інформацію про ліквідацію сотень мобілізованих військових РФ внаслідок ракетного удару по будівлі ПТУ в окупованій Макіївці Донецької області.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті