ВІДЕОФАКТ. На Луганщині українські прикордонники знищили танковий підрозділ рашистів зі "свіжим поповненням"

Аеророзвідка українських прикордонників виявила розміщення танкового підрозділу росіян й знищила його. Про це, опублікувавши відео, зняте прикордонниками, повідомила Луганська ОВА 21 грудня.

"Загарбники замаскувались у лісосмузі на Луганщині, де викопали бліндаж, – сказано в повідомленні. – Українські гармати знищили замаскований танк і місце укриття противника. Під роздачу "подарунків" потрапили й окупанти-тиловики, які "вчасно" прибули до танкістів для поповнення запасів".

Раніше з відео повідомлялось, що трофейна САУ "Мста-СМ2" вже під українським прапором б'є рашистів на Луганщині.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті